Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

Tel: 0086 592 5337835/5337836

Faksas: 0086-592-5337838

El. paštas: sales@lianyustone.com

Mob. & WhatsApp: 0086-13859958030

Adresas: Vieneto 25A, pastato A, Zhongxin Plaza, Šiaurės Hubin Road, Xiamen, Kinija

Aptarnavimo telefonu
0086-592-5337836

Paroda

Namuose > ParodaTurinys

Kvarcinio srauto privalumai

White Quartz Kitchen Stone Sinks


Kvarcinio akmens virtuvės kriauklė pagaminta iš aukštos grynumo kvarco akmens medžiagos, sumaišyto su tam tikru kiekiu maistinės kokybės dervos medžiagos ir naudojama šiuolaikinėmis aukštųjų technologijų priemonėmis, kurios pagamintos iš kito presavimo liejimo aukštoje temperatūroje.

Standartinė kvarco kriaukle yra visi kvarco akmens privalumai.

1. Nr gėlių

Kvarcas, kurio kvarcinis kiekis yra lygus 94%, kvarcinio kristalo kietumas yra antras, o tik deimantas yra natūralių mineralų pobūdis, jo paviršiaus kietumas gali būti toks pat kaip 7,5 mohs kietumas, didesnis nei virtuvės peilių menčių ir tt, skirtas naudoti tai nebus įbrėžimas.

2. Neužteršimas

Kvarcas yra vakuumo sąlygomis, gaminant tą pačią, tankią neužsikrautą kompozicinę medžiagą. Virtuvės kriauklė su kvarco kvarco paviršiumi į virtuvę turi puikią atsparumą korozijai, pvz., "Ph", kasdienio naudojimo skystoji medžiaga nepasiraus vidaus, kvarcinio virtuvės kriauklių valymo ilgą laiką ant skysčio paviršiaus su vandeniu arba švarus ir ryškus, pvz., valiklį, gali ištrinti ant pečių, jei reikia, išvynioti ant peilio paviršiaus.

3. Nenaudojamas

Ar kvarco paviršius, šviesus po daugiau nei 30 kompleksinių poliravimo procedūrų, nėra peilių menčių nulio, o ne skystos medžiagos įsiskverbimas, nesukels tokios problemos kaip pageltimas ir spalvos pasikeitimas, kasdien plaunami švariu vandeniu, paprastas ir įmanomas . Net ir po ilgo naudojimo, jo paviršius yra toks pat šviesus kaip ir naujas paviršius be techninės priežiūros ir priežiūros.

4. Nėra gaisro

Natūralus kvarcinis kristalas yra tipiškas ugniai atsparus ugnis, virš lydymosi taško 1300 laipsnių, 94% pagamintas iš natūralaus kvarcinio kvarco, neatsparus liepsnui, visiškai nesukels sąlyčio su deginimu aukštoje temperatūroje, taip pat bus pagaminta akmens masa, tokia kaip neprilygstamos aukštos temperatūros atsparios charakteristikos.

5. Netoksiškas ir ne radioaktyvus.

Kvarcinio akmens paviršius yra lygus, plokščias ir nesvarstytas, o stora, porėtos medžiagos struktūra neleidžia bakterijoms slėpti. Jis gali būti tiesiogiai paveiktas maistu, jis yra saugus ir netoksiškas.

Kvarcas integruotas virtuvinis kriaukleis, naudojamas natūralaus kvarcinio kristalo mineralo pasirinkimas, jo SiO2 kiekis yra 99,9%, o gamybos procese - įvairioms grybelinėms medžiagoms, kurių sudėtyje nėra jokių medžiagų, gali sukelti spinduliavimą sunkiųjų metalų priemaišų, 94% kvarcinio kristalo ir kitas dervos priedas, pagamintas iš kvarco, nėra užteršimo pavojaus.